gnsystem.pl - serwis komputerowy

Telefonia VoIP

Usługi telekomunikacyjne

Nasza firma oferuje obniżenie kosztów związanych z usługami telekomunikacyjnymi do minimum. Proponujemy bardzo nowatorskie a zarazem proste we wdrożeniu i użytkowaniu rozwiązanie a mianowicie telefonię internetową VoIP. Umożliwia to rezygnację z tradycyjnego łącza telefonicznego z zachowaniem dotychczasowego numeru stacjonarnego.

Linki do darmowych programów obsługujących VoIP.

xlite, | softphone(iOS), | 3CXPhone(Android) | sipdroida

Jak działa telefonia internetowa?
Wystarczy, że posiadasz telefon, komputer z dostępem do Internetu oraz skonfigurowaną bramkę VoIP. Jeśli nie wiesz, jak funkcjonuje VoIP, zadzwoń do nas - wyjaśnimy cały proces krok po kroku.

Z nami możesz uzyskać pomoc bez opłat - skonfigurujemy bramkę dla Ciebie, jeśli już ją posiadasz. Jeśli zaś telefonia VoIP jest Ci nieznana, zakupisz u nas bramkę za 200,00 zł brutto (płatność jednorazowa) lub w 4 ratach po 54,90 zł brutto.

Oferujemy także możliwość dzierżawy urządzenia w cenie 14,90 zł brutto miesięcznie - zapewniamy naprawdę atrakcyjne ceny i niezawodność.

Można rozmawiać jeszcze taniej - skorzystaj z pakietów lub wybierz opcje Prepaid lub Postpaid.

Zapraszamy do rozmowy z konsultantem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące telefonii VoIP oraz kosztów rozmów: (52) 511 00 99

Masz pytania? Napisz do nas.

Adres e-mail:
Temat:
Treść:
Podaj wynik działania: 4+3

Wykonanie Gns IT © Gnsit.pl & GavickPro. All rights reserved.